Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Сумські податківці відсудили мільярд у Укрнафти

Сумські податківці відсудили мільярд у Укрнафти

Категория: Новини / Економіка

Сумські податківці відсудили мільярд у Укрнафти

  • Сумські податківці відсудили мільярд у Укрнафти

Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав ПАТ «Укрнафта» сплатити 1,043 млрд грн на користь держави в особі Охтирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ГФС в Сумській області.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили в прес-службі Головного управління ГФС в Сумській області.

«Починаючи з серпня минулого року, підприємство, яке займається видобутком нафти, газу і газового конденсату, не виконувало зобов'язання щодо сплати податків за користування надрами на території Охтирського району. Так, компанія заборгувала 819,3 млн. грн рентної плати за користування надрами для видобування нафти. З рентної плати за користування надрами для видобування природного газу - 220,7 млн. грн. З рентної плати за користування надрами для видобування газового конденсату - 3,74 млн грн. Судове рішення ухвалено 25 липня 2015 року. Кошти повинні бути стягнуті за рахунок готівки, що належить «Укрнафті», і з рахунків у банках, обслуговуючих компанію», - розповіли в прес-службі.

За інформацією податківців, головне управління ГФС в Сумській області неодноразово зверталося до Сумської обласної ради та ініціював звернення в Державну службу геології і надр України про зупинення терміну дії спеціальних дозволів на користування надрами, поки підприємство повністю не погасить борг.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.