Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Кредитори згодні списати частину боргу України - WSJ

Кредитори згодні списати частину боргу України - WSJ

Категория: Новини / Економіка

Кредитори згодні списати частину боргу України - WSJ

  • Кредитори згодні списати частину боргу України - WSJ

Міжнародні кредитори погодилися на незначне списання українського боргу, щоб прискорити процес його реструктуризації.

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на осіб, наближених до переговорів.

"За словами двох осіб, наближених до переговорів, після місяців складних переговорів, кредитори висловили бажання списати незначну частину боргу в номінальному вираженні українських єврооблігацій, щоб прискорити процес реструктуризації боргу", - пише WSJ.

У червні Україна висунула свою пропозицію кредиторам списати 40% боргу. Комітет кредиторів, включаючи найбільшого кредитора - інвестиційну компанію Франкліна Темплтона, відмовився піти на ці умови. За словами двох осіб, наближених до переговорів, на цьому тижні група інвесторів, контролюючих $8,9 млрд українських зобов'язань, надіслала українському уряду нове речення, в якому йдеться про часткове списання боргу. За їх словами, комітет кредиторів хоче якомога швидше прискорити реструктуризацію боргу, так і Україна останнім часом показала, що готова погодитися на списання меншої частини боргу, ніж вона заявляла раніше - пише видання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.