Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Від Харкова до Львова стали економити газ

Від Харкова до Львова стали економити газ

Категория: Новини / Економіка

Від Харкова до Львова стали економити газ

У Харкові за січень - жовтень спожили 1,1 млрд. куб. м газу, що на 132 млн. куб. м (на 10,4%) менше, а у Львівській області - на 17% менше газу порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомили в прес-службах "Харківміськгаз" і «Львівгаз».

Зокрема, в Харкові побутові споживачі використали газу менше на 15,4 млн. куб. м (на 6,9%), бюджетна сфера - на 0,9 млн. куб. м (на 13%), промисловість - на 44,7 млн. куб. м (на 12,8%), теплопостачальні підприємства - на 76,2 млн. куб. м (11,1%).

В цілому обсяг споживання газу в Харкові впав з 2 млрд. куб. м в 2011 р. до 1 млрд. 700 млн. куб. м в 2013 році. Прогнозоване споживання газу на кінець 2014 року - 1 млрд. 500 млн. куб. м.

Читайте також: Яценюк попередив: газ все одно економити

На Львівщині газовики вважають, що оскільки абоненти в області спожили на 17% менше газу порівняно з аналогічним періодом минулого року і, відповідно, впали проплати за газ на тлі подорожчання основних матеріалів, які «Львівгаз» закуповує для роботи, то назріла необхідність підвищення тарифів ще на 30%.

«Протягом року ціна природного газу зросла на 60%, а тариф на його транспортування лише на 20%. Така різниця разом з ростом цін на основні матеріали може викликати гальмування виробничих процесів на ВАТ «Львівгаз», що в свою чергу поставить під загрозу безпеку газопостачання в області, - наводить прес-служба «Львівгаз» слова голови правління Володимира Зленка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.