Нацбанк прирівняв кримчан до нерезидентів
Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Нацбанк прирівняв кримчан до нерезидентів

Нацбанк прирівняв кримчан до нерезидентів

Категория: Новини / Економіка

Нацбанк прирівняв кримчан до нерезидентів

  • Нацбанк прирівняв кримчан до нерезидентам

Національний банк України прирівняв фізичних і юридичних осіб, які зареєстровані та постійно проживають на тимчасово окупованій території вільної економічної зони "Крим", до нерезидентів.

Про це йдеться в постанові НБУ №699 "ПРО застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони "Крим" від 3 листопада 2014 року, опублікованому на сайті регулятора.

«Особа, місце перебування якої (зареєстровано/постійно проживає) на території вільної економічної зони «Крим», прирівнюється до нерезиденту», - йдеться в документі.

Згідно з постановою НБУ, угоди, укладені суб'єктами Криму з резидентами України, вважатимуться зовнішньоекономічними контрактами.

Читайте також: Держмитслужба роз'яснила, хто і як може приїжджати з Криму

Нагадаємо, Державна фіскальна служба при оподаткуванні з середини жовтня прирівняла юридичні та фізичні особи, які мають податкову адресу, місце розташування або місце проживання на території вільної економічної зони «Крим», до нерезидентів.

В Україні від 27 вересня набув чинності закон про створення вільної економічної зони на тимчасово окупованій території України, який визначає особливості економічної діяльності в Криму і Севастополі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.