Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » ЄС допомагає Сумщині розвивати кооперативний рух

ЄС допомагає Сумщині розвивати кооперативний рух

Категория: Новини / Економіка

ЄС допомагає Сумщині розвивати кооперативний рух

  • ЄС допомагає Сумщині розвивати кооперативний рух

На Сумщині розпочалася реалізація третьої фази спільного проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який триватиме протягом 2014-2017 років.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр Сітак.

«Для участі в проекті з 18 районів області надійшло 14 заявок. За підсумками скайп-конференції з участю представників спільного проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради для подальшої участі було відібрано 8 районів: Липоводолинська, Глухівський, Великописарівський, Лебединський, Недригайлівський, Шосткинський, Середино-Будський та Охтирський», - зазначив чиновник.

За його словами, проекти будуть стосуватися підтримки і розвитку в районах сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.