Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Вугілля для Луганської ТЕС власник возить з Росії

Вугілля для Луганської ТЕС власник возить з Росії

Категория: Новини / Економіка

Вугілля для Луганської ТЕС власник возить з Росії

  • Вугілля для Луганської ТЕС власник возить з Росії

Проблема забезпечення електроенергією Луганській області з настанням холодів набула ознаки серйозної кризи.

Про це на брифінгу в Луганській обласній державній адміністрації заявив голова ОДА Геннадій Москаль, передає кореспондент Укрінформу.

«У нас в енергетиці одна проблема - відсутність вугілля. ТЕС у Щастя працює на антрациті. Вугілля на складах ДП «Свердловськантрацит» і «Ровенькиантрацит», належать того ж Дтек, зберігається в обсязі 1,4 млн. тонн, тільки вивезти його звідти неможливо. З двох причин.

По-перше не відпускають його звідти «товариші» з т.зв. ЛНР. По-друге, підірвали міст через річку Теплу. Ще один, автомобільний, міст теж зруйнований. ДТЕК возить сьогодні вугілля з єдиною своєю шахти, яка знаходиться в місті Гуково Ростовської області», - повідомив Геннадій Москаль.

Читайте також: Михайло Гончар: Енергетичний бізнес зібрався погріти руки на війні

Вугілля, яке видобувають у Гуково, вистачає для роботи тільки двох блоків Луганської ТЕС з чотирьох можливих. Загальна їх потужність дорівнює 380 МВт при необхідності не менше 500 МВт. Максимум 80 МВт може дати теплоелектроцентраль у Сєвєродонецьку; ще 40 МВт Лисичанськ отримує від Єдиної енергосистеми України.

Впоратися з дефіцитом електроенергії на Луганщині можливо або забезпечивши вугіллям ТЕС Щастя, або підключивши обласні електричні мережі до Єдиної енергосистеми, але для цього потрібно протягнути додаткову ЛЕП з Харківської області, що, на думку Москаля, в нинішніх умовах практично неможливо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.