Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Київ знайшов гроші на гемодіаліз за рахунок зарплати комунальників

Київ знайшов гроші на гемодіаліз за рахунок зарплати комунальників

Категория: Новини / Економіка

Київ знайшов гроші на гемодіаліз за рахунок зарплати комунальників

Київ виділив на оплату гемодіалізу 22 млн грн, які призначалися для виплати зарплати комунальним працівникам.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"За дорученням Київського міського голови 19 листопада місто виділив 22 млн грн на забезпечення хворих киян, які страждають нирковою недостатністю, на витратні матеріали для діалізу", - йдеться в повідомленні.

Як зазначив директор департаменту фінансів КМДА Володимир Репік, це вдалося зробити за рахунок перерозподілу коштів, які першочергово планувалося направити на виплату заробітної плати працівникам комунальних установ зі строками виплати з 18 до 21 листопада.

Читайте також: Прем'єр вимагає до кінця дня профінансувати гемодіаліз в Києві

"Бюджетне законодавство дозволяє Міністерству фінансів довільно інтерпретувати фінансові можливості органів місцевого самоврядування. З 480 млн грн, які були зафіксовані на рахунках вранці 19 листопада 2014 року, більшість коштів мають цільове призначення, а саме: капітальні видатки. На поточні потреби (заробітна плата, харчування, медикаменти, енергоносії, виплати населенню тощо) виділено лише 38,4 млн грн, з яких підготовлені документи на виплату зарплати працівникам комунальних установ зі строками виплати з 18 до 21 листопада на суму 40,0 млн грн", - зазначив він.

Репік сказав, що Київ вирішив проблему з гемодіалізом, але тепер має нову - з забезпеченням зарплатами бюджетників.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.