Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Борг підприємств перед "Нафтогазом" виріс до 16 млрд грн

Борг підприємств перед "Нафтогазом" виріс до 16 млрд грн

Категория: Новини / Економіка

Борг підприємств перед "Нафтогазом" виріс до 16 млрд грн

Заборгованість споживачів перед НАК «Нафтогаз України» за минулий тиждень збільшилася на 3,8%, або 590,2 млн грн, до 16,1 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба НАК.

"Станом на 18 листопада сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" склала 16,1 млрд грн",- йдеться в повідомленні.

При цьому борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 82% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 8%.

Найбільшим підприємством-боржником за спожитий газ (за винятком підприємств, що перебувають у зоні АТО) залишається ДП «Криворізька теплоцентраль» - борг становить 894 млн грн.

"Борг ПАТ «Київенерго» перед «Нафтогазом» за минулий тиждень збільшився на 96 млн грн (12%) і за станом на 18 листопада становить 872 млн грн", - відзначають в компанії.

Читайте також: Кабмін зобов'язав підприємства купувати газ виключно у Нафтогазу

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.