Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » «ЛНР» і «ДНР» висмоктали газу на 7 мільярдів

«ЛНР» і «ДНР» висмоктали газу на 7 мільярдів

Категория: Новини / Економіка

«ЛНР» і «ДНР» висмоктали газу на 7 мільярдів

  • «ЛНР» і «ДНР» висмоктали газу на 7 мільярдів

    Сергій Перелому

Безконтрольне і безоплатне споживання природного газу на територіях Донбасу, які контролюються терористами, завдасть Україні до 7 мільярдів гривень збитку до кінця року.

Про це заявив перший заступник голови НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелому під час засідання енергетичного Кризового штабу в п'ятницю, передає кореспондент Укрінформу.

«На частині територій Донецької та Луганської областей, непідконтрольної законної влади, споживачами без належного документального оформлення та безоплатно використовуються значні обсяги природного газу. Так, у вересні цей обсяг становив майже 27 мільйонів кубометрів, а в жовтні він складе майже 100 мільйонів кубометрів. Тобто тільки за жовтень за той газ, який був куплений компанією по реверсу і був безоплатно використаний на цих територіях, «Нафтогаз» недоотримає до 700 мільйонів гривень. До кінця року безлімітно може бути використано до 1 мільярда кубометрів природного газу, який буде коштувати «Нафтогазу» і, відповідно, державі 6-7 мільярдів гривень»,- сказав він.

Перелому поінформував також, що на сьогоднішній день «Укртрансгаз», який є оператором газотранспортної системи України, має всі важелі для того, щоб припинити або обмежити постачання газу на територіях, які не контролюються українською владою.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.