Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У Продана не виключають закупівель вугілля на шахтах в зоні АТО

У Продана не виключають закупівель вугілля на шахтах в зоні АТО

Категория: Новини / Економіка

У Продана не виключають закупівель вугілля на шахтах в зоні АТО

  • У Продана не виключають закупівель вугілля на шахтах в зоні АТО

Міненерго України розглядає можливість купівлі вугілля у підприємств, розташованих у зоні АТО.

Про це на прес-конференції заявив перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Юрій Зюков, передає кореспондент Укрінформу.

"Коли терористи зупинили відвантаження вугілля на Україну там (в окупованих частинах Донецької та Луганської областей - ред.) залишилося понад 2 млн тонн вугілля. Це вугілля вже видобутий, на нього вже витрачено бюджетні гроші, на його собівартість. Ми збираємося це вугілля придбати у цих же державних підприємств, щоб ці гроші потрапили до шахтарям і були використані ними на заробітну плату, на підтримку шахт в робочому стані, на відтворення цих шахт, на оплату електроенергії", - сказав Зюков.

Заступник міністра повідомив, що Міненерго вже відпрацьовані механізми контролю проходження коштів - до підприємств та їх співробітникам. Для цього відкриті відповідні казначейські рахунки у відділеннях державних банках, розташованих на територіях, непідконтрольних бойовикам.

Читайте також: Збиткові вугільні шахти не закриватимуть

"Таким чином, керівники вугільних підприємств, бухгалтера вугільних підприємств, вони повністю підконтрольні міністерству. Тобто, ми повністю бачимо механізм зарахування грошей на картки трудящих", - підкреслив Зюков.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.