Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У російської економіки серйозні проблеми з-за санкцій - Керрі

У російської економіки серйозні проблеми з-за санкцій - Керрі

Категория: Новини / Економіка

У російської економіки серйозні проблеми з-за санкцій - Керрі

  • У російської економіки серйозні проблеми з-за санкцій - Керрі

    Джон Керрі

Економічні обмеження Заходу щодо Росії діють, і викликають серйозні проблеми для російського бюджету і російської економіки.

Таку думку висловив Державний секретар США Джон Керрі під час інтерв'ю Bloomberg News, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Санкції мають вплив. Рубль знаходиться на найнижчому рівні щодо євро. З часів, як євро був введений в 1999 році, вони (росіяни - ред.) витратили мільярди доларів на підтримку рубля. Знижується ціна на нафту... Це має глибоке вплив на російський бюджет і російську економіку. Їх ВВП постійно втрачає, а не збільшується. Отже, вони мають визначені серйозні проблеми», - сказав Кері.

Незважаючи на економічний тиск санкцій, падіння ціни на нафту, Росія своєю поведінкою намагається і надалі підштовхувати Україну на той шлях, який придумав для неї Путін. Втім, США не послаблять свою позицію в українському питанні і будуть вимагати від РФ повної реалізації Мінських домовленостей.

Читайте також: Штати і Європа об'єднають зусилля заради миру на Донбасі - Керрі

«Наша позиція полягає в тому, щоб побачити повну реалізацію Мінських домовленостей і перейти до деескалації протистояння, яке, на нашу думку, не робить ніякої користі нікому. Україна не повинна йти тим шляхом, який Путін, здається, вимостив собі подумки», - зазначив глава Державного департаменту США.

У той же час він підкреслив, що у Вашингтоні переконані в існуванні можливостей тісного зв'язку між Заходом і Сходом в контексті конфлікту в Україні.

«Але президент Путін дійсно повинен прийняти рішення, що він хоче поважати суверенні права народу України, прийняти це рішення для себе, і працювати з нами в конструктивному руслі, а не порушувати норми поведінки і стандарти, якими ми керуємося з часів Другої світової війни», - підкреслив Держсекретар США.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.