Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Росія замінить європейські продукти харчування на узбецькі

Росія замінить європейські продукти харчування на узбецькі

Категория: Новини / Економіка

Росія замінить європейські продукти харчування на узбецькі

  • Росія замінить європейські продукти харчування на узбецькі

    Президент Росії Володимир Путін. Фото: ukrainian.voanews.com

Росія розраховує збільшити поставки сільськогосподарської продукції з Узбекистану.

Про це в середу заявив президент Росії Володимир Путін під час свого візиту в Узбекистан, передає власний кореспондент Укрінформу в РФ.

«Очікуємо, що помітний внесок у поглиблення двосторонньої торгівлі внесе виконання планів по збільшенню поставок сільгосппродукції на російський ринок з Узбекистану. З цією метою у республіці мається на увазі розвивати інфраструктуру для переробки як агросировини», - сказав він.

За словами Путіна сьогодні на частку Росії припадає майже третя частина зовнішньої торгівлі Узбекистану. Як він зазначив, продовжує зростати товарообіг між країнами. Так у минулому році він склав 4 млрд доларів, а за січень-вересень 2014 року він збільшився на 8% і склав більше 3 млрд доларів».

Нагадаємо, Росія і Узбекистан в середу подписалимежправительственное угоду про основні напрямки розвитку і поглиблення економічного співробітництва на 2015-2019 роки.

Читайте також: Лукашенко пригрозив Кремлю реакцією на заборону білоруських товарів

За даними Федеральної митної служби Росії, в січні-червні 2014 року в структурі російського експорту в Узбекистан основну частку складали деревина та целюлозно-паперові вироби - 21,8%; машини, обладнання та транспортні засоби - 20,7%; метали та вироби з них - 18,5%; мінеральні продукти - 1 7,8%. В імпорті з Узбекистану на частку текстилю, текстильних виробів і взуття доводилося 44,9%; машин, обладнання та транспортних засобів - 36,3%; продовольчих товарів - 6,3%.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.