Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Гонтарєва вже оголосила про стабілізацію на ринку валюти

Гонтарєва вже оголосила про стабілізацію на ринку валюти

Категория: Новини / Економіка

Гонтарєва вже оголосила про стабілізацію на ринку валюти

  • Гонтарєва вже оголосила про стабілізацію на ринку валюти

    Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва

Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва очікує найближчим часом стабілізації валютного ринку.

Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

Як зазначається, напередодні в НБУ відбулася зустріч з керівниками найбільших банків України. Йшлося про питання розвитку банківського сектору та ситуації на міжбанківському валютному ринку України.

Обговорюючи ситуацію на валютному ринку, банкіри відзначили, що минулого тижня курс гривні на міжбанківському валютному ринку знаходився на рівні, який би задовольняв і імпортерів та експортерів, а коливання на готівковому сегменті валютного ринку в основному були викликані панічними настроями. Банкіри в черговий раз підтримали продовження практики проведення аукціонів з продажу валюти з метою формування індикативного курсу.

"Валерія Гонтарєва нагадала, що операції з НАК" Нафтогаз України" зараз жодним чином не впливають на курсоутворення, тому Національний банк очікує стабілізації ситуації на міжбанківському валютному ринку", - йдеться в повідомленні.

Перший заступник голови НБУ Олександр Писарук відзначив ефективність проведеної роботи по удосконаленню служб фінансового моніторингу в банках. Він повідомив, що випадки відмивання коштів і фінансових махінацій і надалі зустрічаються в банківській сфері.

Читайте також: Гонтарєвої зараз нічого сказати депутатам - експерт

"За підсумками аналізу структури європейських банків розроблена нова організаційна структура Національного банку України, основними принципами якої є орієнтація на перспективне бачення розвитку банківської системи, посилення основних функцій центрального банку, і відхід від ручного управління", - зазначив він.

Зокрема, Національний банк майже вдвічі зменшив свій кошторис на наступний рік. "Зекономлені кошти будуть надходити в державний бюджет", - додала Гонтарєва.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.