Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » В уряді задоженность транспортникам вважають провиною київської мерії

В уряді задоженность транспортникам вважають провиною київської мерії

Категория: Новини / Економіка

В уряді задоженность транспортникам вважають провиною київської мерії

  • В уряді задоженность транспортникам вважають провиною київської мерії

У Мінінфраструктури заявляють, що компенсували Києву всі витрати за перевезення пільговиків, тому заборгованість по зарплаті працівникам "Київпастрансу" утворилася з вини столичної мерії.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляє Урядовий портал.

"Київська влада повинна була раніше задуматися над вирішенням питання цієї заборгованості. Коли з вересня місяця 7 тисяч працівників "Київпастрансу" мають заборгованість по заробітній платі, то, зрозуміло, що це питання виникло не сьогодні. Відшкодування з державного бюджету у вигляді субсидій на покриття втрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян повністю Києву виплачені", - зазначив Зубко.

Читайте також: На зарплату київським транспортникам дали ще близько 9 мільйонів

За його словами, в 2015 році київської мерії слід переглянути кількість пільгових категорій населення, яким надається право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

"Важливо, щоб на наступний рік столиця ретельніше підійшла до питань кількості пільговиків, яких перевозять безплатно, і розміру відповідної субвенції. Треба думати заздалегідь, а не в той момент, коли люди вийшли на вулицю", - зауважив віце-прем'єр.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.