Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » "Газпром" підтвердив платіж від України

"Газпром" підтвердив платіж від України

Категория: Новини / Економіка

"Газпром" підтвердив платіж від України

"Газпром" підтверджує отримання платежу $1,45 млрд доларів від "Нафтогазу України".

Про це повідомив журналістам офіційний представник російського монополіста Сергій Купріянов, передає ТАСС.

"Газпром" отримав від банків підтвердження перерахування коштів від НАК "Нафтогаз України" у розмірі $1,45 млрд у рахунок погашення частини заборгованості за раніше поставлений російський газ", - сказав Купріянов.

Нагадаємо, 30 жовтня в Брюсселі Україна, Євросоюз і Росія завершили переговори про тимчасові умови постачання російського газу на період до 31 березня 2015 року. Учасники переговорів оформили домовленості підписанням наступних документів: тристороннього протоколу між урядами України, Росії та Єврокомісією; додаткової угоди до контракту між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром". Узгоджена ціна на газ для України: $378 за тис. куб. м, у IV кварталі 2014 року, $365 за тис. куб. м в I кварталі 2015 року.

Крім того, згідно з домовленостями, Україна має виплатити $3,1 млрд боргу за поставлений раніше газ двома траншами: $1,45 млрд і $1,65 млрд.

Читайте також: "Нафтогаз" перерахував "Газпрому" частину боргу

Планується, що Україна витратить $1,5 млрд для закупівлі близько 4 млрд кубометрів російського газу, щоб забезпечити свої внутрішні потреби і надійний транзит до Європи в зимовий період.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.