Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Україна бере напівмільярдний кредит на відбудову Донбасу

Україна бере напівмільярдний кредит на відбудову Донбасу

Категория: Новини / Економіка

Україна бере напівмільярдний кредит на відбудову Донбасу

  • Україна бере напівмільярдний кредит на відбудову Донбасу

    Віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко

Україна спільно з Федеральною Республікою Німеччина планують в січні завершити роботу по підготовці до підписання Спільної заяви про несвязанном фінансовому кредиті для відновлення Донбасу.

Про це розповів віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомили Укрінформу в прес-службі відомства.

"На виконання домовленостей Президента України Петра Порошенка з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, урядом Німеччини та урядом України проводяться заходи з підготовки Спільної заяви сторін про надання Україні незв'язаного фінансового кредиту у розмірі 500 млн євро. Всі необхідні процедури для узгодження і початку отримання кредиту будуть завершені орієнтовно в січні 2015 року", - сказав він.

Ці кошти будуть спрямовані на відновлення та модернізацію інфраструктури у сфері постачання електроенергії і тепла, водопостачання та водовідведення, відновлення і спорудження шкіл та лікарень.

Читайте також: Світовий Банк дасть Україні майже $380 на електроенергетику

Віце-прем'єр-міністр повідомив, що кредит буде надавати банківська група KfW Bankengruppe, з якою сьогодні Мінрегіон України проводить спільну підготовчу роботу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.