Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Під дотації на оплату газу може потрапити половина населення України - Яценюк

Під дотації на оплату газу може потрапити половина населення України - Яценюк

Категория: Новини / Економіка

Під дотації на оплату газу може потрапити половина населення України - Яценюк

  • Під дотації на оплату газу може потрапити половина населення України - Яценюк

    Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк

У разі підвищення тарифів на газ під ринкові дотації може потрапити близько 20 млн громадян.

Про це на прес-конференції повідомив Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, передає кореспондент Укрінформу.

«Якщо ми піднімемо тарифи до ринкового рівня, то під дотації може потрапити від 15 до 20 млн громадян України, тобто фактично половина населення України», - сказав Глава уряду.

За його словами, в даний час назріла необхідність прискорити темпи приведення цін на газ і тарифи теплокомуненерго до ринкового рівня. «Як тільки ми підвищуємо тариф, ми відразу зменшуємо суму дотацій на НАК «Нафтогаз України», і кошти, які вивільнені від дотацій, відразу направляються на субсидії для тих людей, які їх потребують», - зазначив Прем'єр-міністр.

Він додав, що в Держбюджеті-2015 на дотації «Нафтогаз України» передбачено втричі менше коштів, ніж у цьому році. «Зараз у Державному бюджеті України передбачена загальна сума дотації на НАК «Нафтогаз України» в 32 млрд грн, а в поточному році ми продотувати компанію на 110 млрд грн», - зазначив Яценюк.

Читайте також: Уряд може підняти ціну на газ для населення до ринкової вже в 2015-му

У той же час він підкреслив, що при визначенні тарифів на природний газ необхідно враховувати купівельну спроможність населення. «Я за те, щоб при підвищенні цін і тарифів ми також враховували ще один ключовий фактор - це рівень оплати. Найгірший рівень розрахунку зараз у нас теплокомуненерго - 50% від загального обсягу наданих послуг, що безпосередньо впливає в тому числі на фінансову стабільність «Нафтогазу», - підкреслив Глава уряду.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.