Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Окупованому Криму ще на півроку залишили українські ліцензії

Окупованому Криму ще на півроку залишили українські ліцензії

Категория: Новини / Економіка

Окупованому Криму ще на півроку залишили українські ліцензії

Ліцензії українського зразка будуть діяти на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим до 1 червня 2015 року навіть у тому випадку, якщо термін їх дії закінчився.

Про це на засіданні "ради міністрів Криму повідомила "віце-прем'єр" Євгена Бавикіна, передають Новини Криму.

За її словами, відповідний закон схвалила Рада Федерації Федерального Зібрання РФ.

З 1 червня всі види діяльності будуть розділені на дві категорії - підлягають обов'язковому ліцензуванню за російськими законами і без отримання ліцензій з застосуванням повідомного порядку.

Читайте також: У Криму утворилися 200-мільйонні борги по зарплаті

Повідомний порядок застосовуватиметься для діяльності з надання медичних послуг, знешкодження та розміщення відходів, збереження об'єктів культурної спадщини, розроблення, виробництва, випробування та ремонту авіатехніки.

Крім того, в Криму призупинено до 1 січня 2018 року дію російських норм про якість та безпеку харчових продуктів. Дозволяється продавати продукти з етикетками не російською мовою.

Читайте також: Окупанти пообіцяли залишити кримчан без автошкіл

«Не підлягає обов'язковій сертифікації перелік продукції, яка буде сюди ввозитися», - повідомила Бавикіна.

Також спрощено отримання ліцензій на роздрібний продаж алкоголю. Не потрібно надавати документи на право власності та користування стаціонарним торговельним об'єктом, що було перешкодою для багатьох кримських компаній. До 1 січня 2020 року дозволено використання тимчасових споруд при продажу товарів на ринках.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.