Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Через три роки долар може стати дорожче євро

Через три роки долар може стати дорожче євро

Категория: Новини / Економіка

Через три роки долар може стати дорожче євро

  • Через три роки долар може стати дорожче євро

    Фото: відкриті джерела

Вартість долара і євро може зрівнятися до січня 2017 року, а до початку 2018 вартість одного євро може скласти 90 центів.

Про це пише MarketWatch з посиланням на дослідження банку Goldman Sachs.

"З тих пір, як єврозона вийшла з боргової кризи, що припала на середину 2012 року, вона продовжує боротися з проблемами уповільнення конкурентоспроможності. Євро, швидше за все, продовжить своє падіння по відношенню до долара", - йдеться в повідомленні, яке цитує Прайм.

Також наголошується на збереженні тенденції до зміцнення долара на тлі світових валют. Зокрема, банк Goldman Sachs переглянув прогноз на 2015 рік по відношенню до валютних парах євро-фунт і долар-австралійський долар. Аналітики відзначили, що до кінця 2015 року австралійський долар буде коштувати 79 центів.

Читайте також: Євро і долар встановили рекорд - падіння і зростання

"5 січня євро впав до долара до дев'ятирічного мінімуму. Падіння курсу євро послідувало за виступом президента Європейського центробанку (ЄЦБ) Маріо Драгі, який дав зрозуміти, що банк має намір незабаром почати програму так званого «кількісного пом'якшення», мета якої - збільшення грошової пропозиції", - зазначає DT.UA.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.