Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » «Нафтогаз»: Україна перевищила ліміт споживання на чверть

«Нафтогаз»: Україна перевищила ліміт споживання на чверть

Категория: Новини / Економіка

«Нафтогаз»: Україна перевищила ліміт споживання на чверть

Ліміти використання природного газу споживачами (без урахування тимчасово окупованій АР Крим) в грудні 2014 року були перевищені на чверть, проте порівняно з груднем 2013 року використання газу скоротилося на 19%.

Про це у вівторок повідомляє управління по зв'язках з громадськістю НАК «Нафтогаз України».

«За оперативними підсумками грудня 2014 року, українські промислові підприємства, бюджетні установи, теплокомуненерго та населення використовували 5,3 млрд куб. м природного газу (у грудні 2013 року - 6,5 млрд куб. м). При цьому споживачі України за категоріями, встановленими постановою уряду від 09.07.2014 р. №296 (промисловість, ТКЕ, бюджетні установи), що перевищили ліміти використання природного газу на 25,6%. При плані на місяць на рівні 2,4 млрд куб. м цією категорією було спожито близько 3 млрд куб. м», - йдеться в повідомленні.

У Нафтогазі відзначили, що населення в минулому місяці використовував 2,3 млрд куб. м газу, що на 12% менше, ніж у грудні 2013 року.

Найбільше перевищення встановлених лімітів спостерігалося в Рівненській (+75%), Черкаській (+63%), Тернопільській (+61%), Київській (+53%) області та місті Києві (+40%). Найбільш ощадливими виявилися Луганська (- 35%), Закарпатська (-12%) та Житомирська (-1%) області, які використовували менше газу, ніж встановлено лімітами.

Читайте також: В Єврокомісії очікують, що Україна підніме ціну на газ для населення

Значне перевищення лімітів спостерігалося в промисловості (+31%) і на підприємствах ТКЕ (+26%). Натомість бюджетні установи використовували на 24% газу менше встановленої норми.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.