Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Собівартість українського газу - $319

Собівартість українського газу - $319

Категория: Новини / Економіка

Собівартість українського газу - $319

  • Собівартість українського газу - 9

НАК "Нафтогаз України" та ПАТ "Укргазвидобування" підрахували, що обґрунтована собівартість газу українського видобутку становить 5430 грн/тис. куб. м або $319,4.

Про це в середу повідомили в письмовій відповіді з НАК "Нафтогаз України" на запит Укрінформу.

"З метою виконання доручення Міненерговугілля Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" та ПАТ "Укргазвидобування" було проведено спільну нараду, на якій були узгоджені основні показники і умови проведення розрахунку економічної собівартості природного газу власного видобутку ПАТ "Укргазвидобування". У відповідності з погодженими позиціями був проведений розрахунок економічної собівартості природного газу на основі попередньої оцінки справедливої (ринкової) вартості активів та прогнозованої оцінки вартості запасів, перспективних і прогнозних ресурсів вуглеводнів... згідно з проведеним розрахунком економічна собівартість природного газу власного видобутку ПАТ "Укргазвидобування" склала 5430,0 грн/тис. куб. м або на 319,4 США (при курсі 17 грн/дол.)", - наголошується в повідомленні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.