Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Суд повернув Україні 35% частку у видобутку газу на Сахалінському родовищі

Суд повернув Україні 35% частку у видобутку газу на Сахалінському родовищі

Категория: Новини / Економіка

Суд повернув Україні 35% частку у видобутку газу на Сахалінському родовищі

14 січня Київський апеляційний господарський суд залишив без задоволення апеляційну скаргу компанії "Голден Деррік", тим самим фактично повернув НАК "Надра України" ще 35% частку у видобутку газу на Сахалінському родовищі.

Як повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України, тепер у державну власність повернуто участь у видобутку газу на Сахалінському родовищі, яке попередня влада нібито продала фірмі «Голден Деррік», і дохід від видобутку газу на цьому родовищі буде йти державі.

За словами міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка, НАК «Надра України» провело три судові справи щодо повернення державних активів на цьому родовищі. Два суду були виграні в грудні 2014 року, і третій (останній) - зараз.

«Зараз йде кропітка робота для наших юридичних служб - відстояти інтереси держави в судах і повернути у державну власність активи, виведені попередньою владою, анулювати ліцензії та спецдозволу, які були видані всупереч закону та інтересам держави. Попереду у нас ще не один суд, в тому числі і по компанії «Голден Деррік», - зазначив Ігор Шевченко.

У 2000 і 2003 роках НАК «Надра України» уклала ряд договорів про спільну діяльність на Сахалінському родовищі, нагадує міністерство.

У 2012-2013 роках колишнє керівництво НАК "Надра України" продала фірмі «Голден Деррік» свої частки відразу за трьома договорами. При цьому ні по одному з договорів компанія повністю розрахувалася, що дозволило розірвати їх і повернути активи державі. Відповідні рішення судів були прийняті 10 та 17 грудня 2014 і 14 січня 2015 року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.