Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Пенсійна система РФ може бути остаточно зруйнована - російські ЗМІ

Пенсійна система РФ може бути остаточно зруйнована - російські ЗМІ

Категория: Новини / Економіка

Пенсійна система РФ може бути остаточно зруйнована - російські ЗМІ

  • Пенсійна система РФ може бути остаточно зруйнована - російські ЗМІ

    Фото: ua.golos.ua

Антикризовий план для банків у версії Мінекономрозвитку РФ передбачає продовження заморозки накопичувального компоненту пенсійної системи.

Як повідомляє газета "Коммерсантъ", ознакомившаяся з текстом плану, заморожування повинна була закінчиться цього року, однак продовжена на 2016-2018 роки - без трансфертів, що заміщають в ПФР внески на накопичувальну пенсію.

«Це дасть в 2016 році бюджету невеличку суму економії 37 млрд руб., але в 2017 році вона зросте до 165 млрд руб., а в 2018-му - до 220 млрд руб.», - йдеться в повідомленні.

Як зазначає видання, при прийнятті цієї пропозиції накопичувальна система буде остаточно зруйнована - втім, і при відмові від ідеї перспективи роботи НПФ в умовах жорсткої рецесії неочевидні.

Читайте також: Яресько: 97% пенсіонерів не будуть обкладатися податком

Мінекономіки пропонує повернутися до дискусії за старими ініціатив Мінфіну: збільшення пенсійного віку і невиплата частини пенсії працюючим пенсіонерам. Ці ідеї пропонується обговорити в першому кварталі 2015 року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.