Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Перший нафтогазовий аукціон проведуть наступного тижня

Перший нафтогазовий аукціон проведуть наступного тижня

Категория: Новини / Економіка

Перший нафтогазовий аукціон проведуть наступного тижня

Перший біржовий аукціон з продажу нафти і газу відбудеться 31 січня, а заявки на участь у ньому продавці цієї сировини повинні подати не пізніше 26 січня.

Відповідне рішення ухвалив на організаційному засіданні Аукціонний комітет з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу, повідомляє Управління по зв'язках з громадськістю НАК "Нафтогаз України".

"Визначити норму щодо подання аукціонному комітету заявки на проведення відповідного аукціону продавцями нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу не пізніше ніж за п'ять робочих днів до проведення аукціону. 31 січня пропонується визначити датою проведення такого аукціону. Заявки на проведення аукціону повинні бути подані не пізніше 26 січня цього року", - йдеться в повідомленні.

У компанії нагадують, що склад аукціонного комітету з продажу нафти, конденсату і скрапленого газу сформували 22 січня. До нього увійшли по три представники від міністерств економічного розвитку і торгівлі та енергетики і вугільної промисловості, а також чотири представники від Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Читайте також: У Коломойського забрали право демпінгувати на ринку нафти

У відповідності з Законом України «Про нафту і газ» підприємствам, в статутному капіталі яких 50% і більше, господарським товариствам 50% і більше акцій яких знаходяться у статутних капіталах інших господарських товариств, акціонером яких є держава і володіє в них контрольним пакетом акцій, а також дочірніх підприємств, представництв та філій таких підприємств, щомісячно здійснювати продаж нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу-виключно на біржових аукціонах.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.