Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Проекти з німецької кредиту на 500 мільйонів затвердять через місяць

Проекти з німецької кредиту на 500 мільйонів затвердять через місяць

Категория: Новини / Економіка

Проекти з німецької кредиту на 500 мільйонів затвердять через місяць

Проекти відновлення на сході України зруйнованої інфраструктури в рамках кредитних гарантій від уряду ФРН у розмірі 500 млн євро будуть узгоджені протягом місяця.

Домовленість була досягнута під час зустрічі віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубко з Федеральним міністром з питань економічного співробітництва та розвитку Гердом Мюллером, повідомили кореспонденту Укрінформу в Посольстві України в ФРН.

«Домовилися, що проекти відновлення на Сході в межах 500 млн євро гарантій уряду ФРН будуть узгоджені протягом місяця. Також було обговорено низку питань щодо подальшої співпраці України та ФРН, у тому числі в контексті реалізації внутрішніх структурних реформ в Україні», - поінформували в диппредставництві.

Сторони також торкнулися питань підготовки змін до Конституції України, судової реформи та роботи Українсько-німецької групи високого рівня (НВУ) з економічного співробітництва.

Читайте також: Берлін відгукнувся на прохання Клімкіна

Глава української делегації, який також очолює українську частину Українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва, подякував Мюллера за сприяння в одержаних нашою державою житлових модульних будинків для переселенців із зони конфлікту.

Віце-прем'єр-міністр також виступив в якості головного доповідача на щорічному заході, організованому у Відомстві закордонних справ Східноєвропейським союзом німецької економіки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.