Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Світовий банк надає Україні $378 мільйонів на енергетику

Світовий банк надає Україні $378 мільйонів на енергетику

Категория: Новини / Економіка

Світовий банк надає Україні $378 мільйонів на енергетику

  • Світовий банк надає Україні 8 мільйонів на енергетику

    Фото thinkstockphotos.com

Міненерговугілля України підписав угоду зі Світовим банком на $378, 425 мільйони, які будуть спрямовані на реалізацію другого проекту з передачі електроенергії.

Про це у вівторок повідомили в Міненерговугілля, передає кореспондент Укрінформу.

"10 лютого 2015 року Україна і Світовий банк підписали угоди по Другому проекту з передачі електроенергії. Сума позики 378, 425 млн", - йдеться в прес-релізі відомства.

Угоди підписали міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин та директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Чиямо Фаном.

Читайте також: Україна буде віддавати позику Світового банку 18 років

"Всесвітній банк був, є і, впевнений, буде активним учасником модернізації української інфраструктури... Це вже другий проект оновлення транспортної інфраструктури в сегменті електроенергетики", - зазначив В. Демчишин.

"Цей проект допоможе підвищити ефективність і надійність української системи передачі електроенергії. Крім того, він допоможе створити більш конкурентний оптовий ринок електроенергії та поліпшити інтегрованість української (системи електроенергії - ред.) в європейську систему електроенергії", - сказав пан Чиямо Фан.

Довідка. Позики Світового банку залучаються для реалізації ДП «НЕК Укренерго» другого проекту з передачі електроенергії. Сума позики $378, 425 млн, з яких позика Світового банку - $330 млн, займ Фонду чистих технологій - $48, 425 млн. Другий проект з передачі електроенергії є третім проектом Світового банку у державному секторі у сфері енергетики (перший - реабілітація гідроелектростанцій, позика $166 млн; другий - проект з передачі електроенергії, займ - $200 млн).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.