Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Політолог розповів, як перемогти пропаганду Кремля, «потрібно активізуватися в Однокласниках і Вконтакте»

Політолог розповів, як перемогти пропаганду Кремля, «потрібно активізуватися в Однокласниках і Вконтакте»

Категория: Новини / Hi-Tech
Політолог розповів, як перемогти пропаганду Кремля, «потрібно активізуватися в Однокласниках і Вконтакте» Hi-Tech
Політолог розповів, як перемогти пропаганду Кремля, «потрібно активізуватися в Однокласниках і Вконтакте»
Політолог розповів, як перемогти пропаганду Кремля, «потрібно активізуватися в Однокласниках і Вконтакте»

Україні необхідно більш витончено боротися з російською пропагандою, так як Росія дуже довго готувалася до інформаційної війни.

Таку думку у себе на сторінці у Facebook висловив політолог Тарас Березовець, повідомляє OnPress.info.

«Киберармия України. Факт того, що Росія задовго готувалася до війни з Україною та захопленню Криму, сьогодні має занадто багато підтверджень. Але система підготовки до інформаційної війни в Росії не припинялася ніколи. І нинішня система російської пропаганди є нерозривне продовження радянського періоду. Тому, коли стверджують, що нинішню систему кисельовщини створив Путін, це неправда. Пропаганда стала більш витонченою, так брехали хіба що у часи Брежнєва. Коли СРСР одночасно був втягнутий в десятки конфліктів по всьому світу, а по Червоній площі ходили натовпи з плакатами «Миру - мир!» і «СРСР гарант світу», - написав він.

Березовець переконаний, що українським користувачам слід активізуватися в російських соціальних мережах.

«Боротьба з російською пропагандою повинна бути ще більш витонченою, аніж сама пропаганда. Якщо ми говоримо про соцмережах, то Україна зовсім не займається найпопулярнішими в РФ мережами Однокласники і ВКонтакте. Якщо і створювати роботів, то в першу чергу там. В ФБ сидить в основному ліберальна публіка, і так до Путіна симпатій не має», - вважає політолог.

«Так, є і боти з Ольгине, і відверті українофоби. Але зауважте вони орієнтовані саме на українського юзера ФБ, а не свого російського. Хоча чимало й тих, хто вагається. Тих, хто вже почав підозрювати, чим все закінчиться для Росії з Путіним. Саме з ними потрібно працювати кібер військам. Але важливо розуміти, що російська людина сьогодні заляканий, одурманен брехливою пропагандою. І повірить в першу чергу такому ж росіянину. Тому кооптувати в кібервійська слід в першу чергу авторитетних, що симпатизують Україні лідерів громадської думки. Таких як Андрій Макаревич, Аркадій Бабченко, Лілія Шевцова, Слава Рабинович та інші. Працювати за темниками вони звичайно не стануть. Але є й інші механізми впливу. Так, не всі з них ідеальні. Але інших у Росії немає. Головне, що вони вороги режиму. А ворог мого ворога-вже мій друг», - зазначив він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.