Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Легендарний російський танк «Армата» ганебно обламав всю репетицію до 9 травня

Легендарний російський танк «Армата» ганебно обламав всю репетицію до 9 травня

Категория: Новини / Hi-Tech
Легендарний російський танк «Армата» ганебно обламав всю репетицію до 9 травня
Легендарний російський танк «Армата» ганебно обламав всю репетицію до 9 травня Hi-Tech

Новітній російський танк Т-14 «Армата», повинен був стати «родзинкою програми» на святкуванні параду 9 травня. Замість цього, танк бурчав і відмовлявся їхати на репетиції, яка проводилася в Підмосков'ї.

Про це повідомляє OnPress.info.

Як сказано в офіційних документах, в танку відмовили «органи управління агрегатами трансмісії». Репетиція параду постійно зривалася з-за неполадок в роботі «Армат». Один з військових чиновників, брав участь у репетиції параду, зазначив, що відмови цього танка - нормальне явище, зазвичай збої доходять до 30% всієї роботи машини.

«Так що тут ще хороша ситуація», - заявив він.

Причина такої прикрої ситуації криється в поспіху, з якої готували «Армату» до параду. Кремль дав блискучу команду забезпечити участь нового танка в святкуванні ювілейного Дня Перемоги, тому військові не змогли усунути всі недоробки в розробці.

Нагадаємо, Серйозно розпіарена спільна програма Індії і Росії з розробки та виробництва винищувача п'ятого покоління виявилася в підвішеному стані.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.