Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Минстець домовився з Facebook щодо постійних необґрунтованих «банів» українців

Минстець домовився з Facebook щодо постійних необґрунтованих «банів» українців

Категория: Новини / Hi-Tech

Минстець домовився з Facebook щодо постійних необґрунтованих «банів» українців

17.06.2015 Переглядів: 292 Володимир Перекопський
Минстець домовився з Facebook щодо постійних необґрунтованих «банів» українців Hi-Tech
Tweet

Міністр інформаційної політики Юрій Стець повідомив, що він домовився з європейським офісом соціальної мережі Facebook реагувати на «бани» українських користувачів і антиукраїнську інформацію.

Про це повідомив заступник міністра Артем Біденко у себе на сторінці в Facebook, передає OnPress.info.

«Вчора зустрілися з директором з питань громадської політики Facebook у Скандинавії, Центральній і Східній Європі та Росії Томасом Крістенсеном та керівником напрями суспільної політики Facebookу Центральній та Східній Європі Габріеллой Чех. Ключовим питанням обговорили можливість відкриття офісу Facebook в Україні», — написав він.

Біденко повідомив, що з представниками компанії обговорювалося питання постійного блокування українських користувачів.

«Підняв питання блокування акаунтів українських політиків, громадських діячів, експертів, а також звернув увагу на проблематику оцінки вмісту в соціальній мережі», — повідомив він.

«Представники Facebook підтвердили, що починають з українською стороною діалог з більш ретельних і зважених підходів до моніторингу українського сегмента FB. Вони запевнили, що весь моніторинг і аналіз українського сегменту відбувається виключно в операційному офісі в Дубліні (Ірландія) на принципах аполітичності і дотримання стандартів соціальної мережі», — пише Біденко.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.