Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Маячня російського ТБ: «США налагоджують випуск спрею від страху, Путін самий великий, європейці в розпачі від російських санкцій»

Маячня російського ТБ: «США налагоджують випуск спрею від страху, Путін самий великий, європейці в розпачі від російських санкцій»

Категория: Новини / Hi-Tech

Маячня російського ТБ: «США налагоджують випуск спрею від страху, Путін самий великий, європейці в розпачі від російських санкцій»

24.06.2015 Переглядів: 505 Володимир Перекопський
Бред российского ТВ: «США налаживают выпуск спрея от страха, Путин самый великий, европейцы в отчаянии от российских санкций» Hi-Tech
Tweet

Жителям Російської Федерації продовжують розповідати про небувалу силу їх держави, про те як тремтить перед Путіним захід, і як США розробляють випуск «спрею від страху перед росіянами».

Так у передачі російського журналіста Ігоря Прокопенко росіянам розповідають, що європейці під час навчань використовують замість танків вози, повідомляє OnPress.info.

Ще цікавіше справи йдуть у США, там на думку російських телевізійників намагаються налагодити «спрей від страху». Ну і звичайно в передачі не упускають можливості розповісти про всесвітню славу Володимира Путіна.

Бред российского ТВ: «США налаживают выпуск спрея от страха, Путин самый великий, европейцы в отчаянии от российских санкций»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.