Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Британський гігант інтернет торгівлі буде функціонувати в Україні

Британський гігант інтернет торгівлі буде функціонувати в Україні

Категория: Новини / Hi-Tech
Британський гігант інтернет торгівлі буде функціонувати в Україні Hi-Tech

Сталося диво, на український ринок виходить британський інтернет-магазин, який стане головним конкурентом українського сегменту онлайн магазинів. Це один з найбільших онлайн-ритейлерів, компанія Next. Компанія вже має локальну версію сайту, де ціни вже вказані в гривнях. І це ще не все, спільно з поштовим оперетор DHL, налагодила пряму безкоштовну доставку всіх видів електронних товарів в Україні при замовленні товарів від 250 гривень і більше, все протягом 5-7 днів, повідомляє OnPress.info

«Зараз компанія Next знаходиться в стадії пошуку PR-агентства, яке буде популяризувати цей магазин в Україні», - про це повідомила прес-секретар Ребекка Янг.

Компанія ComScore на пару з асоціацією онлайн рітейлу IMRG, в жовтні заявили, що NEXT найбільший інтернет-гравець fashion-ритейлу у Великобританії. Мало того, компанія щей входить в десятку онлайн ретейлорив Великоибритании. Магазин отримує близько 4 мільйонів замовлень на день і приносить свої товари в більш ніж 70 країн планети.

Мережа Next в своїх активах тримає 500 власних магазинів у Великобританії та Ірландії, а також більше 200 франчайзинових магазинів у більш ніж 40 країнах світу. Вдумайтеся, дохід компанії в 2013 році склав близько 5.8 млрд. Доларів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.