Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Щоб захистити сторінку в facebook від блокування Кремлем, потрібно лише змінити мову інтерфейсу

Щоб захистити сторінку в facebook від блокування Кремлем, потрібно лише змінити мову інтерфейсу

Категория: Новини / Hi-Tech
Щоб захистити сторінку в facebook від блокування Кремлем, потрібно лише змінити мову інтерфейсу Hi-Tech


Як часто ми читаємо, що сторінки відомих українських активістів, блогерів і політиків блокуються за інформацію про терористів, яка не подобається Москві.

Все лише тому, що адміністрація російськомовного сегменту facebook знаходиться в Москві, а вихід з даної ситуації простіше ніж здається, просто потрібно поміняти мову

Про це, посилаючись на сторінку Сергія Наумовича в facebook, повідомляє OnPress.info.

«Друзі! Поспілкувався сьогодні утом з одним дуже поважним і знаючим у Фейсбуці людиною, який повідомив мені цікавий подробиці функціонування соціальної мережі. Виявляється, якщо ви хочете, щоб вас обслуговував не московський офіс ФБ, а будь-який інший - просто поміняйте мову в налаштуваннях на відповідний. На будь зрозумілий вам: польську, німецьку, англійську і т.д. Пам'ятайте, що український, білоруський тощо - це теж обслуговується в Москві. За все те, що блокують москвичі, не блокують інші адміни. Я раніше думав, що акаунт прикріплюється до московського сегменту адмінів ФБ, якщо він був створений з ip-адреси країн СНД», але виявляється, що ні! Від ip-адреси взагалі ніяк не залежить! Взагалі!

Я собі поміняв на English(US).

До речі, український офіс таки створюється, але повільно. Сподіваюся, що скоро відкриють», - написав блогер.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.