Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Бориса Нємцова вбив кузен Кадирова і його особистий кат Адам Делімханов, - ЗМІ

Бориса Нємцова вбив кузен Кадирова і його особистий кат Адам Делімханов, - ЗМІ

Категория: Новини / Події
Бориса Нємцова вбив кузен Кадирова і його особистий кат Адам Делімханов, - ЗМІ Події
Бориса Нємцова вбив кузен Кадирова і його особистий кат Адам Делімханов, - ЗМІ
Бориса Нємцова вбив кузен Кадирова і його особистий кат Адам Делімханов, - ЗМІ

До вбивства Бориса Нємцова на пряму причетні родичі й люди з найближчого оточення Рамзана Кадирова. Так стверджує видання kavkazcenter.com, передає onpress.info.

«Напередодні пізно ввечері в КЦ з Чечні надійшла інформація про вбивцю Нємцова», - повідомляє видання, - «його вбив кузен Кадирова і його особистий кат Адам Делімханов, член путінської госбанды «дума РФ». Той самий, що особисто вбив колишнього дружбана Кадирова, ватажка загону «Горець» Мовладі Байсарова в центрі Москви на очах російських ментів. Також організував вбивство Суліма Ямадаєва в Дубаї, а раніше в 2008 році вбивство його старшого брата, також біля стін Кремля».

Також представники видання впевнені, що ця інформація не слух або плітка. «Справа в тому, що у чеченців великі родинні та дружні зв'язки і часом навіть сама секретна інформація безконтрольно поширюється «серед своїх». У даному випадку треба враховувати і впевненість членів групи кілерів у своїх діях, оскільки наказ на ліквідацію «ворога держави» надійшов по ланцюжку Путін-Кадиров-Делімханов», - гворится в повідомленні.

Крім цього, видання посилаючись на джерела стверджує, що «група забезпечення кілера Адама Делимханова досі знаходиться в Москві. Вони нікуди не поїхали. Є інформація, що вони пишно відсвяткували успішну операцію в неділю на одній з квартир в Москві.

Допомагали Адаму Делімханову у вбивстві Нємцова кадирівці постійно живуть в Москві. У Чечні вони практично не бувають.

Делімханову і його групі була забезпечена повна свобода дій. Місце вбивства було заздалегідь очищене від поліцейських і спостереження. Була знята зовнішня реклама.

Місце вбивство - біля стін Кремля, також обрано не випадково. Т. о. Путін і його банда заздалегідь підготували «алібі» - мовляв, вбивство Нємцова провокація, спрямована особисто проти Путіна».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.