Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Тимчук: Серед бойовиків ходять чутки про загальної мобілізації жителів окупованого Криму в армію «Новоросії»

Тимчук: Серед бойовиків ходять чутки про загальної мобілізації жителів окупованого Криму в армію «Новоросії»

Категория: Новини / Події
Тимчук: Серед бойовиків ходять чутки про загальної мобілізації жителів окупованого Криму в армію «Новоросії» Події

Кремль не залишає ідею об'єднання всіх терористичних угруповань в одне військове формування під назвою «Армія Новоросії», з єдиним центром командування. Про це на своїй сторінці у facebook повідомляє військовий експерт Дмитро Тимчук, передає OnPress.info.

«Триває процес «централізації» збройних формувань т. н. «Армії Новоросії». Процесом формально керують представники «ДНР» і «ЛНР», в реальності - фахівці з декількох управлінь ГШ ЗС РФ і ФСБ. Всі заходи по «централізації» забезпечуються не тільки матеріально-технічно, але й організаційно» (включаючи тиск, залякування та заходів фізичного впливу на «непокірних» бойовиків), при підтримці бойових груп спеціального призначення силових відомств РФ», - пише Тимчук.

Крім цього військовий експерт зазначає, що серед бойовиків ходять чутки про те, що російська влада планує провести масштабну мобілізацію, для доукомплектування рядів так званої армії «Новоросії».

«Серед місцевих бойовиків поширюються чутки про те, що на території окупованого Криму російським командуванням будуть проведені масштабні мобілізаційні заходи з метою доукомплектування т. н. «Армії Новоросії», - додає Тимчук.

Нагадаємо, що попередні спроби Москви об'єднати терористичні угруповання в єдину армію не увінчалися успіхом.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.