Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » «Москаль-визволитель»: Чергове село повернулося в Україну без шуму і пилу ФОТО

«Москаль-визволитель»: Чергове село повернулося в Україну без шуму і пилу ФОТО

Категория: Новини / Події
«Москаль-визволитель»: Чергове село повернулося в Україну без шуму і пилу ФОТО Події

Населений пункт Лопаскино, який раніше був на нейтральній території перейшов на українську сторону.

Про це повідомив блогер Олег Леусенко, передає OnPress.info.

«Як стало відомо, Москаль-визволитель сьогодні приєднав до України ще один населений пункт «незалежної» новососсии - Лопаскино, що на Луганщині, поблизу від окупованого Слов'яносербська. Повернення стався по тому ж сценарію, що і населеного пункту Катеринівка Попаснянського району, коли місцеві жителі самі попросили приєднатися до контрольованої Україною частині Луганської області. Ось і цього разу населений пункт, який не контролювали ні сили АТО, ні терористи, тепер під українським прапором. З сьогоднішнього дня це село буде патрулювати силами ЗСУ, а Геннадій Москаль може вже домалювати на карті АТО ще один населений пункт у межах України», - написав він.

«Хто знає, бути може Москаль вибрав в даному випадку вірну тактику і в один прекрасний день, прозрілі від благ «рузкого світу» місцеві жителі самі ж і повернуть окуповані території в Україну», - додав блогер.

«Москаль-визволитель»: Чергове село повернулося в Україну без шуму і пилу ФОТО

«Москаль-визволитель»: Чергове село повернулося в Україну без шуму і пилу ФОТО
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.