Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » «Прокурор» Поклонська фактично оголосила Путіна нелегітимним президентом РФ

«Прокурор» Поклонська фактично оголосила Путіна нелегітимним президентом РФ

Категория: Новини / Події

«Прокурор» Поклонська фактично оголосила Путіна нелегітимним президентом РФ

15.07.2015 Переглядів: 3200 Володимир Перекопський
«Прокурор» Поклонська фактично оголосила Путіна нелегітимним президентом РФ Події
Tweet

Так званий прокурор Криму Наталія Поклонська заявила, що документ про зречення від престолу російського імператора Миколи II не має юридичної сили, оскільки він є фальшивкою.

Про це Поклонська заявила під час церемонії відкриття пам'ятника останньому імператору дому Романових у Лівадії, передає OnPress.info.

«Це копія папірці, підписана олівцем, без дотримання всіх юридичних і процесуальних необхідних процедур, форм, тому ця папір не несе в собі ніякої юридичної сили. Всі це прекрасно розуміють», — сказав вона.

Поклонська також провела аналогії з певними спробами переписати історію Великої Вітчизняної війни. Вона підкреслила, що підписаний Миколою ІІ документ в підручниках історії саме «підносили як нібито зречення від престолу».

Варто відзначити, що таким чином всі наступні керівники СРСР і Російської Федерації, відповідно до її висновків є нелегітимними.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.