Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » А Путін говорить про світ... Російська бойова авіація готується взяти небо України під свій контроль

А Путін говорить про світ... Російська бойова авіація готується взяти небо України під свій контроль

Категория: Новини / Події
А Путін говорить про світ... Російська бойова авіація готується взяти небо України під свій контроль Події

Всього у 50-ти кілометрів від Луганська, базується російська бойова ударна авіація, повідомляє колективний блог patria-0-muerte, передають інформаційний ресурс OnPress.info за матеріалами Патріоти України.

Так, блогери розмістили ряд фотодокументів які не залишають сумнівів щодо миролюбних заяв Путіна. Інтерес викликає службова записка командира російської в/ч 69806-2 від 4 листопада про перекидання особового складу та вантажів авіагрупи з авіабази "Сокіл", що під Перм'ю, на аеродром Міллерово.

“Міллерово розташоване трохи на північ від основного театру бойових дій, навпаки прикордонної застави «Червона Талевка» Станично-Луганського району. Таким чином, перекинуті літаки можуть перекривати повітряний простір над Луганською областю", - пояснюють блогери.

Також за інформацією колективу patria-0-muerte, до складу вантажу, що направляється в Міллерово, що входять радіолокаційні станції та обладнання до них, що безаппеляционно вказує на підготовку до створення у самих кордонів Луганської області розгалуженого центру контролю над повітряним простором України.

А Путін говорить про світ... Російська бойова авіація готується взяти небо України під свій контроль А Путін говорить про світ... Російська бойова авіація готується взяти небо України під свій контроль А Путін говорить про світ... Російська бойова авіація готується взяти небо України під свій контроль

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
КОМЕНТАРІ (1)
додо 19 листопада 2014 23:26
Весь этот хлам накрывается без остатка в течении одного вздоха.
      1