Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Порошенко схвалив ратифікацію угоди з ЄС про цивільної безпеки

Порошенко схвалив ратифікацію угоди з ЄС про цивільної безпеки

Категория: Новини / Політика

Порошенко схвалив ратифікацію угоди з ЄС про цивільної безпеки

  • Порошенко схвалив ратифікацію угоди з ЄС про цивільну безпеки

Президент Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію Угоди, згідно з яким ЄС допоможе реформуванню сектору громадської безпеки.

Документ, прийнятий Верховною Радою 4 лютого, дозволить виконати внутрішньодержавні процедури, необхідні для набрання чинності Угоди між Україною та Євросоюзом щодо статусу Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки України, інформує прес-служба Глави держави.

"Європейський Союз буде надавати допомогу в реформуванні сектора безпеки України (структури МВС, включно з міліцією і Національною гвардією, Служба безпеки України та Державна прикордонна служба України)", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Порошенко підписав закон щодо військовополонених

Відзначається також, що Угода передбачає моніторинг реалізації рішень та імплементації законодавства у сфері реформування сектору безпеки, підтримку реформ шляхом проведення тренінгів та навчань персоналу причетних органів державної влади.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.