Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Рішення США про зброю для України стане прикладом для Європи - посол Польщі

Рішення США про зброю для України стане прикладом для Європи - посол Польщі

Категория: Новини / Політика

Рішення США про зброю для України стане прикладом для Європи - посол Польщі

Якщо Сполучені Штати приймуть рішення про постачання оборонної зброї в Україні, це стане позитивним сигналом для подібних дій в країнах Європейського Союзу.

Таку думку висловив у коментарі Укрінформу посол Польщі в США Ришард Шнепф (Ryszard Schnepf) під час конференції "Важливість безпеки України для Європи", що відбулася в середу у Вашингтоні.

"Безумовно, наприклад Сполучених Штатів підуть інші країни в Європі", - зазначив європейський дипломат.

Читайте також: Україна не отримає від Польщі ні танків, ні ракет

У той же час він підкреслив, що постачання зброї в Україні "дуже складний і відповідальний крок, оскільки і адміністрація США, і Євросоюз бачать вирішення цього конфлікту в політичній площині. Зараз, за його словами, питання стоїть в тому, як зберегти суверенітет України. У зв'язку з цим він підкреслив важливість проведення реформ і відновлення всіх сфер української економіки.

Крім того, він зазначив, що в питанні військової підтримки ключову роль, крім Сполучених Штатів, відіграє також Канада, яка активно підтримує Україну.

Посол Республіки Польща в Сполучених Штатах також запевнив, що позиція польської сторони в підтримку України залишиться твердою.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.