Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Геращенко: Вбивство Нємцова на совісті Путіна і його режиму

Геращенко: Вбивство Нємцова на совісті Путіна і його режиму

Категория: Новини / Політика

Геращенко: Вбивство Нємцова на совісті Путіна і його режиму

  • Геращенко: Вбивство Нємцова на совісті Путіна і його режиму

    Фото: відкриті джерела

Радник міністра внутрішніх справ України, народний депутат Антон Геращенко заявив, що вбивство російського опозиційного політика Бориса Нємцова на совісті президента РФ Володимира Путіна і "терористичного режиму який він створив".

Про це він написав у своєму Facebook.

"Ім'я Бориса Нємцова відтепер вписано кривавими літерами в історію Росії поряд з іменами таких мучеників за правду як Владислав Лістьєв, Галина Старовойтова, Олександр Литвиненко, Сергій Магнітський, Валерія Новодворська, більш ніж ста відвідувачів мюзиклу Норд Ост, задохнувшихся від невідомого газу, сотень і тисяч інших невідомих мучеників за Росію, замучених і розтерзаних від Калінінграда до Владивостока", - переконаний він.

Читайте також: Путін вже поспішив заявити, що вбивство Нємцова - провокація

Геращенко впевнений, що загибель Нємцова "стала можлива завдяки вакханалії насильства і мракобісся", які запанували в Росії після приходу Путіна.

"Не знаю хто віддавав наказ про вбивство Бориса Нємцова - Путін чи хтось з його холуїв, які хочуть вислужитися перед ним. Але факт є факт - смерть Бориса Нємцова на совісті Володимира Путіна і терористичного режиму який він створив", - підкреслив він.

Геращенко: Вбивство Нємцова на совісті Путіна і його режиму

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.