Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Порошенко вирішив покінчити з особливим статусом Донбасу?

Порошенко вирішив покінчити з особливим статусом Донбасу?

Категория: Новини / Політика
Порошенко вирішив покінчити з особливим статусом Донбасу? Політика

На завтрашньому засіданні РНБО президент України Петро Порошенко має намір ініціювати скасування закону про так званому, «особливий статус окремих територій Донецької та Луганської областей».

Про це повідомляє OnPress.info, посилаючись на звернення глави держави до українського народу.

«Одне з питань, яке я винесу на розгляд РНБО, - скасування закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської. Свого часу цей закон виконав надзвичайно важливу роль у зупинці зовнішньої інтервенції, мобілізації підтримки світом мінських мирних домовленостей, щирості намірів України щодо деескалації ситуації на Донбасі», - зазначив Порошенко.

На думку президента, уряд «продемонструвало мешканцям Донецької та Луганської областей і всьому світу щире прагнення офіційного Києва до політичного врегулювання».

«Але таку можливість бойовики відкинули. Проведення псевдовыборов торпедировало закон і різко загострило ситуацію на Донбасі. Ті широкі повноваження, які передбачав закон, ми готові надавати тільки легітимно обраним органам місцевого самоврядування. А не бандити, які самі себе вінчають на царство», - жалкує Петро Порошенко.

Нагадаємо, що за словами глави України, найближче засідання РНБО має відбутися вже завтра, 4-го листопада.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.