Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Керівника "Укртранснафти" відсторонили

Керівника "Укртранснафти" відсторонили

Категория: Новини / Політика

Керівника "Укртранснафти" відсторонили

  • Керівника

    Олександр Лазорко. Фото: volyn.com.ua

Наглядова рада "Укртранснафти" прийняв рішення про відсторонення Олександра Лазорка від виконання обов'язків голови правління товариства.

Про це повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз України".

"Сьогодні на засіданні Наглядової ради ПАТ "Укртранснафта" було прийнято рішення про відсторонення Олександра Лазорка від здійснення повноважень голови правління товариства з 19 березня 2015 року", - йдеться в повідомленні.

Тимчасово здійснюватиме повноваження голови правління "Укртранснафти" з 19 березня до 10 серпня буде Юрій Мірошник.

Читайте також: Депутати тягнуть з законопроектом проти Коломойського

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин ініціював звільнення Лазорко при розтраті на зберігання технологічної нафти на потужностях групи "Приват", пише "Українська правда".

"Міністру стало відомо, що у 2015 році вартість за зберігання державної нафти була підвищена в 2 рази до 6,4 грн/т, на сьогодні "Укртранснафта" щодня платить близько 2,5 млн гривень за зберігання", - йдеться в повідомленні з посиланням на джерело в енергетичному відомстві.

За його словами, в листопаді-грудні 2014 року вартість зберігання склала 3,2 грн/т на день. 628,4 тисяч тонн технологічної нафти зберігається в резервуарних парках "Укртранснафти" (232,644 тисячі тонн), "Укртатнафти" (239,9 тисяч тонн), НПК "Галичина" (46,7 тисяч тонн) і "Нафтохімік Прикарпаття" (101,9 тисячі тонн).

Всі три НПЗ належать групі "Приват", вихідцем з якого є Лазорко, який раніше працював на "Галичині" і "Нафтохіміку Прикарпаття".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.