Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » ЦВК оголосила двох передостанніх народних депутатів

ЦВК оголосила двох передостанніх народних депутатів

Категория: Новини / Політика

ЦВК оголосила двох передостанніх народних депутатів

Центральна виборча комісія офіційно оголосила ще двох мажоритарників обраними народними депутатами Верховної Ради VIII скликання.

Відповідні протоколи члени ЦВК підписали в режимі засідання пізно ввечері в понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Від Вінницької області в ОВО №16 обраним народним депутатом став самовисуванець Юрій Македон;

від Черкаської області в ОВО №198 - самовисуванець Сергій Рудик.

Разом з тим, за словами голови ЦВК Михайла Охендовського, Комісія розглянула питання про встановлення результатів виборів у всіх 198 округах у визначений законом 15-денний термін з дня голосування, однак з незалежних від Центрвиборчкому обставин не змогла оголосити підсумки голосування у двох одномандатних виборчих округах.

Він зазначив, що поки не вдалося встановити підсумки голосування лише в ОВО №38 (Дніпропетровська область) і ОВО №63 (Житомирська область), де за рішенням судів на окремих ділянках відбувається перерахунок голосів виборців.

Центрвиборчком надав цим двом округам 15 днів для проведення перерахунку.

Станом на 10 листопада Центральна виборча комісія оголосила 421 обраного народного депутата - 196 мажоритарників і 225 за партійними списками.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.