Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » ЦВК вирішила, що встановити результати виборів в 30-му окрузі можливо

ЦВК вирішила, що встановити результати виборів в 30-му окрузі можливо

Категория: Новини / Політика

ЦВК вирішила, що встановити результати виборів в 30-му окрузі можливо

Центральна виборча комісія не підтримала пропозицію про неможливість встановлення достовірних результатів виборів в ОВО №30 (р. Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області) до 10 листопада у зв'язку з наявністю кримінального провадження за фактом можливої фальсифікації протоколів окремими ОВК округу.

За таку постанову заступника голови ЦВК Жанни Усенко-Чорної проголосували лише 5 з 15 членів Центрвиборчкому, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, в документі пропонувалося вважати неможливим встановлення достовірних підсумків голосування і результатів позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатному виборчому окрузі №30 у визначений законом термін, тобто до 10 листопада, а також звернутися до МВС з проханням прискорити досудове слідство по порушеній кримінальній справі в частині підробки виборчої документації на 5 ділянках 30-го одномандатного виборчого округу.

Читайте також: ЦВК офіційно назвала вже 187 депутатів

Таким чином, члени ЦВК ухвалили протокол про обрання народним депутатом в ОВО №30 Олександра Дубініна (БПП), однак 5 з них підписали його з окремою думкою.

Нагадаємо, 31 жовтня Центрвиборчком прийняв рішення про проведення повторного підрахунку голосів на 5 дільницях в ОВО №30, проте ВАСУ скасував його.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.