Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Кабінет міністрів України повинен бути повністю оновленим, - Порошенко

Кабінет міністрів України повинен бути повністю оновленим, - Порошенко

Категория: Новини / Політика
Кабінет міністрів України повинен бути повністю оновленим, - Порошенко Політика


Український глава, Петро Порошенко висловив сподівання, що нова коаліція буде успішно створена в короткий термін і зауважив, що на його погляд Кабінет міністрів повинен бути повністю оновленим. Про це він заявив під час звернення до співвітчизників, передає новину OnPress.info.

«Щодо складу уряду, то Кабінет міністрів вимагає повного оновлення! Звільнення від непрофесіоналізму і корупційних пут партійно-квотного принципу. Він повинен формуватися виключно на професійній основі. І почати, нарешті, проводити реформи, спираючись на парламент, оновлено більш ніж наполовину», - заявив Петро Порошенко.

Крім цього, президент зазначив, що згідно конституції України кандидатура прем'єр-міністра повинна бути внесена коаліцією.

«Майбутня фракція партії «Блок Порошенко» вже відгукнулася на мою ініціативу підтримати Арсенія Яценюка на посаду голови нового уряду. Але принциповим для них питанням при цьому є спільне узгодження європейського зразка коаліційної угоди, проект якого вони вже запропонували партнерам і суспільству», - додав президент.

Нагадаємо, що переговори про створення коаліції ведуться трьома політичними силами, які стали лідерами виборчих перегонів до Верховної Ради VIII скликання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.