Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Приватизація-2015: У список увійшли Центренерго, порти і Дунайське пароплавство - ЗМІ

Приватизація-2015: У список увійшли Центренерго, порти і Дунайське пароплавство - ЗМІ

Категория: Новини / Політика

Приватизація-2015: У список увійшли Центренерго, порти і Дунайське пароплавство - ЗМІ

  • Приватизація-2015: У список увійшли Центренерго, порти і Дунайське пароплавство - ЗМІ

Кабінет міністрів затвердив перелік державних підприємств, що підлягають приватизації в 2015 році, додавши до нього порти "Українське Дунайське пароплавство" та ряд інших держпідприємств.

Про це йдеться в затвердженому минулого тижня урядовій постанові, яка є у розпорядженні "Економічної правди".

У документі наголошується, що таке рішення обумовлене необхідністю оптимізації державного сектора економіки і залучення коштів приватних інвесторів у розвиток підприємств.

"Їх подальше збереження в державній власності недоцільно", - наголошується в пояснювальній записці.

За пропозицією уповноважених органів управління в перелік державного майна, яке не підлягає приватизації, були включені 342 об'єкта.

Зокрема, у добувній промисловості серед них фігурують: державний концерн "Укрторф", відокремлений підрозділ шахтоуправління "Нововолинське" ДП "Волиньвугілля", шахта "Південнодонбаська №3 ім. Сургая", шахта "Дмитрова" ДП "Красноармійськвугілля", шахта "Центральна" ДП "Красноармійськвугілля", відокремлені підрозділи ДП "Львіввугілля" та інші.

Також у списку є пакет акцій 16,5% шахти ім. Засядька і 50,5% ТОВ "Керамнадра".

В енергетичній галузі це: "Центренерго" - 78% акцій "Донбасенерго" - 25%, Херсонська ТЕЦ, Одеська ТЕЦ, Миколаївська ТЕЦ і пакети акцій обленерго.

У нафтогазовій галузі - пакети акцій міськгазів.

У сільськогосподарській галузі - ДП "Конярство України" (близько 40 тисяч га землі), Яготинський цукровий завод, ДП "Чутове" та інші.

У транспортній галузі: Гайворонський тепловозремонтный завод, Івано-Франківський локомотивремонтный завод, ТОВ "Торговий флот Донбасу", Авіакомпанія "Горлиця", авіаційне підприємство "Універсал Авіа".

Читайте також: Абромавичюс проти реприватизації

У будівельній галузі: ПАТ "Дніпрометробуд".

У хімічній промисловості: Сумихімпром", Одеський припортовий завод, АК "Свема".

Також у списку фігурує ПАТ "Президент Готель", ПАТ "Атомпрофоздравница", ПАТ "Укрнафтопродукт".

В тому числі в цьому списку фігурують підприємства, які були виключені з переліку об'єктів державної власності, які не підлягають приватизації.

Зокрема, йдеться про 13 портах, ПАТ "Українське Дунайське пароплавство", українська будівельна корпорація "Укрбуд" та інші.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.