Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » В "Укртранснафті" знову змінився керівник

В "Укртранснафті" знову змінився керівник

Категория: Новини / Політика

В "Укртранснафті" знову змінився керівник

  • В

Наглядова рада "Укртранснафти" на засіданні 22 квітня призначив нового тимчасово виконуючого обов'язки голови Романа Сидорака.

Про це йдеться в протоколі засідання наглядової ради ПАТ "Укртранснафта", наявному в розпорядженні "Економічної правди".

Згідно з протоколом, Сидорак тимчасово здійснюватиме повноваження голови правління "Укртранснафти" з 23 квітня 2015 року по 10 серпня 2015 року.

Колишньому голові "Укртранснафти" Олександр Лазорко доручено передати, а Сидораку прийняти до 15 годин 23 квітня 2015 року документи, майно та інформацію ПАТ "Укртранснафта".

Крім того, на засіданні було прийнято рішення про відсторонення від здійснення повноважень членів правління "Укртранснафти" Наталії Парахоняк і Володимира Козорина з 22 квітня по 10 серпня 2015 року.

Згідно з рішенням наглядової ради, особами, які тимчасово буде здійснювати повноваження члена правління ПАТ "Укртранснафта" обрано Антон Мішин та Ігор Кость.

Як відомо, Лазорко був відсторонений наглядовою радою "Укртранснафти" ще 19 березня. На його місце призначили Юрія Мірошника. Це призвело до великого скандалу і початок конфлікту між Коломойським і владою.

20 березня Коломойський заявив, що Мельник не буде проводити аудит в "Укртранснафті", а цим питанням займуться компанії "великої четвірки".

Цей конфлікт призвів до відставки олігарха з посади Дніпропетровського губернатора.

Як повідомлялося, 8 квітня наглядова рада "Укртранснафти" призначив Сергія Сукало т. в. о. керівника цієї компанії на 4 місяці.

Після призначення Коломойський почав телефонувати президенту і прем'єру, які начебто дали вказівку керівництва Міненерго і "Нафтогазу" зупинити це призначення.

Сукало навіть написав заяву про відмову від вступу до посади і призначив брифінг в "кризовому Українському медіа-центрі".

Однак згодом брифінг скасували, а заяву Сукало так і не пустили в хід.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.