Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » На крісло головного податківця - 12 претендентів

На крісло головного податківця - 12 претендентів

Категория: Новини / Політика

На крісло головного податківця - 12 претендентів

  • На крісло головного податківця - 12 претендентів

    Фото: zlatopil.com.ua

На посаду голови Державної фіскальної служби України на проміжному етапі конкурсного відбору на посаду голови ГФСУ претендують 12 осіб.

Про це кореспондентові Укрінформу заявила заступник міністра фінансів Олена Макеєва.

«Ми вітаємо 12 фіналістів проміжного етапу конкурсного відбору на посаду голови ГФС і запрошуємо їх завтра взяти участь у відкритому фінальному відборі. За результатами етапу, міністр фінансів подасть рекомендації Прем'єр-міністра України, остаточне рішення буде приймати Кабмін», - сказала Макєєва.

Вона розповіла, що за наказом Прем'єр-міністра України було створено конкурсний рада, здійснював відбір кандидатів.

«Конкурсна процедура проходила в 3 етапи і завтра буде проведено відкритий відбір фіналістів. Ми б хотіли бачити на посаді голови служби людину, яка знає податки і має досвід керівництва великих комапаний. Важливо, щоб цей чоловік був дистанционирован від політичних процесів та інтересів великого бізнесу. Ця людина має володіти розумінням стратегії реформування Державної фіскальної служби», - зазначила заступник міністра фінансів.

За її словами, фіналісти отримають сьогодні 3 однакових питання і до завтра будуть готуватися, щоб відповісти на них.

«Ми б хотіли знати, які три основних завдання кандидат бачить на своїй посаді. По-друге, ми б хотіли, щоб кандидати запропонували три конкретних критерію, за яким суспільство і влада за рік будуть оцінювати роботу голови державної фіскальної служби на цій посаді. По-третє, фіналісти повинні назвати три перші кроки, які вони здійснять заради боротьби з корупцією», - розповіла Макєєва.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.