Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Путін про Крим: Піду до кінця

Путін про Крим: Піду до кінця

Категория: Новини / Політика

Путін про Крим: Піду до кінця

  • Путін про Крим: Піду до кінця

    Фото: AFP

Росія піде до кінця, захищаючи свої інтереси в Криму.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін на одному з російських телеканалів, передає РИА Новости.

При цьому він запевнив, що для нього життєво важливим питанням є люди: "Я не знаю, які ви будете захищати інтереси, але ми, захищаючи наші, підемо до кінця. І це надзвичайно важлива річ".

Путін також підкреслив, що Росія не могла кинути людей, які хотіли повернутися в РФ і не хотіли бути під владою "крайніх націоналістів і бандерівців".

"Не тому, що ми хочемо щось вкусити, урвати. І навіть не тому, що Крим має стратегічне значення у Причорномор'ї. А тому, що це елемент історичної справедливості. Вважаю, що ми вчинили правильно, і я ні про що не шкодую", — заявив він.

Читайте також: Бізнесмен РФ назвав мінімальну і максимальну завдання Путіна в Україні

Нагадаємо, раніше Путін заперечував факт участі Росії в анексії Криму і стверджував, що військові, що з'явилися в містах півострова - це "місцева самооборона", бійці якої "купили зброю у воєнторзі". Однак, з часом російський президент перестав брехати, і визнав, що Крим був анексований російськими військами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.