Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Від Насирова чекають швидких рішень - заступник міністра фінансів

Від Насирова чекають швидких рішень - заступник міністра фінансів

Категория: Новини / Політика

Від Насирова чекають швидких рішень - заступник міністра фінансів

  • Від Насирова чекають швидких рішень - заступник міністра фінансів

    Роман Насиров. Фото: ukiedrive

Новопризначений голова Державної фіскальної служби Роман Насиров розбирається в податковому та митному законодавствах і здатний знайти баланс між інтересами бізнесу і влади.

Так прокоментувала Укрінформу сьогоднішнє призначення нового керівника фіскальної служби заступник міністра фінансів України Олена Макеєва.

«Обидва кандидати в голови ГФС (Андрій Коломієць і Роман Насиров. - Ред.) були гідними. Якщо говорити про Роман Насирове, то з ним я знайома по роботі в комітеті Верховної Ради. Це людина, яка вміє слухати. Я спостерігала, як він вів податковий комітет. Там у нього був порядок, він уміло знаходив рішення, які враховували інтереси кожного і відповідали очікуванням всіх членів ради», - сказала Макєєва.

За її словами, позитивно те, що Насиров має досвід роботи як у бізнесі, так і в політиці.

Макеєва додала, що новий глава ГФС розбирається в податковому та митному законодавствах. «Насиров вільно говорить на тему ренти і заробітних плат, добре знає європейський досвід податкових реформ в інших країнах. Від нього всі чекають швидких рішень», - зазначила заступник міністра.

Читайте також: Яценюк призначив головного податківця країни

Податковий консультант Київського центру підтримки і розвитку бізнесу Олександра Томашевська менш оптимістична. Податкова служба - це виконавчий орган, який стягує податки, і кого б туди не призначили, хоч самого затятого захисника бізнесу, функція самого органу незмінна, вважає вона. «Кого б не поставили, варіантів два: поганий або дуже поганий. Так чи інакше у бізнесу будуть вибивати гроші. Щодо нового голови податкової ілюзій немає. Ми бачили вже в цьому кріслі інвестбанкіра (Ігоря Білоуса. - Ред.). Легенди ходять про те, як валізами йому заносилася данину, щоб він на якісь речі очі закривав. Питання в одному: як Насиров буде працювати - за поняттями або в рамках закону", - говорить Томашевська.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 23 березня прийняв відставку голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса, а також звільнив його заступників - Володимира Хоменка та Анатолія Макаренка, які курирували податкову міліцію і митницю.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.